mazebrain.lt 

Loginės veiksmo pramogos                 Tel. 867436772                      Šiais metais vėl atsinaujinome!Teikiamos pramogos


 Registracijai ar klausimams susisiekite su mumis.

 
Apleista psichiatrinė

Apleista psichiatrinė

Aprašymas: Jus esate žurnalistai atvykę į apleistą psichiatrinę, kurioje dingo kolega anksčiau atlikdamas reportažą. Po neaiškaus eksperimento išmirė darbuotojai ir pacientai, tačiau ne visi, likusieji vis dar ten... Jų reikia saugotis tamsoje, kovoti draudžiama. Jeigu būsite neatsargūs, psichas jus nuves į karcerį. O tas karceris – tarsi “pabėgimo kambarys kambaryje”… Tyrinėdami ir atrakindami vis kitas ligoninės patalpas turite atsakyti į paruoštus klausimus. Patalpos, kupinos baugių neištirtų praeities paslapčių, jas primenančių daiktų ir – galbūt – šio to daugiau, šio to pavojingo. Žaidime labai svarbi taktika, turite dirbti komandiškai, nuo to priklauso Jūsų komandos rezultatas. Kiekvienas atsakytas klausimas vertinamas taškais. Žaidime nėra vienos privalomos įvykių eigos, todėl daug užduočių galima atlikti skirtingais būdais.

Tinkamumas: Amžiaus cenzas nuo 14m iki 50m. Sudėtingumas prisitaikantis.

Trukmė: 70min. žaidimas + 15min. papildomai. 25min pasiruošimas ir aptarimai.

Pastaba: 14-15m. paaugliams reikalingas raštiškas mūsų formas tėvų sutikimas. (Formą atsiunčiame paštu).

Artefaktų medžiotojas

Artefaktų medžiotojas

Aprašymas: @Žaidimas vyksta gamtoje su pastatais. @Atvykimas 17:30, žaidimo startas 18:00. Dalyviai komandoje (nuo 2 iki 5 asmenų) turi surasti ir pristayti į bazę kuo daugiau artefaktų (jie vertinami taškais). @Pristatyti artefaktai užregistruojami ir paliekami zonoje, kurioje kitos komandos dalyviai gali jas paimti išsiaiškinę užraktą ir iš naujo pristatyti į bazę. @Tačiau Jums gali trukdyti Artefaktų sergėtojai... Jų reikės vengti arba derėtis. @DĖMĖSIO. Bet koks agresyvus fizinis kontaktas yra draudžiamas ir dalyviai pašalinami iš žaidimo. @Žaidimo teritorijoje galima judėti tik pėsčiomis. ***** REGISTRACIJA BUS PATVIRTINTA TIK ATLIKUS PAVEDIMĄ. Jei renginys neįvyktų, ne dėl dalyvių kaltės, pinigai bus grąžinti. Kaina nuo 9 eurų asmeniui sumokant iš anksto, vėliau kaina kils nuo spalio 30d. +1 euras už kiekvieną papildomą dieną.

Rekvizitai: Gavėjas: Tadas Ikanevičius

Rekvizitai: Sąsk. nr.:SEB LT67 7044 0600 0800 3526

Rekvizitai: Kaina: 9 eurai už asmenį (nuo spalio 30d. +1 euras už kiekvieną papildomą dieną)

Mok.paskirtis: Mokėjimo paskirtyje nurodykite už kuriuos dalyvius sumokate (vardas, pavardė).

Klausimai: Atlikę pavedimą informuokite mus, taip pat jei turite klausimų - susisiekite. 867436772, info@mazebrain.lt

Slėpynės

Slėpynės

Aprašymas: Laikinai nepasiekiama

Tinkamumas: Laikinai nepasiekiama

Trukmė: Laikinai nepasiekiama