mazebrain.lt 

Loginės veiksmo pramogos                 Tel. 867436772                      Jau galite įsigyti psycho prekių!Teikiamos pramogos


 Registracijai ar klausimams susisiekite su mumis.

 
Apleista psichiatrinė

Apleista psichiatrinė

Aprašymas: Jus esate žurnalistai atvykę į apleistą psichiatrinę, kurioje dingo kolega anksčiau atlikdamas reportažą. Po neaiškaus eksperimento išmirė darbuotojai ir pacientai, tačiau ne visi, likusieji vis dar ten... Jų reikia saugotis tamsoje, kovoti draudžiama. Jeigu būsite neatsargūs, psichas jus nuves į karcerį. O tas karceris – tarsi “pabėgimo kambarys kambaryje”… Tyrinėdami ir atrakindami vis kitas ligoninės patalpas turite atsakyti į paruoštus klausimus. Patalpos, kupinos baugių neištirtų praeities paslapčių, jas primenančių daiktų ir – galbūt – šio to daugiau, šio to pavojingo. Žaidime labai svarbi taktika, turite dirbti komandiškai, nuo to priklauso Jūsų komandos rezultatas. Kiekvienas atsakytas klausimas vertinamas taškais. Žaidime nėra vienos privalomos įvykių eigos, todėl daug užduočių galima atlikti skirtingais būdais.

Tinkamumas: Amžiaus cenzas nuo 14m iki 50m. Sudėtingumas prisitaikantis.

Trukmė: 70min. žaidimas + 15min. papildomai. 25min pasiruošimas ir aptarimai.

Pastaba: Iki 16m. paaugliams reikalingas raštiškas mūsų formas tėvų sutikimas. (Formą atsiunčiame paštu). REGISTRACIJA BUS PATVIRTINTA TIK GAVUS APMOKĖJIMĄ.

Artefaktų medžiotojas (renginys22-10-30)

Artefaktų medžiotojas (renginys22-10-30)

Aprašymas: @Žaidimas vyksta miške su pastatais ir karstu kuriame būsite palaidota/as. @Atvykimas 17:30, žaidimo startas 18:00. Dalyviai komandoje (nuo 2 iki 6 asmenų) turi surasti ir pristayti į bazę kuo daugiau artefaktų (jie vertinami taškais). @Pristatyti artefaktai užregistruojami ir galite gauti kitą lokaciją kitam artefaktui. @Tačiau juos saugos Artefaktų sergėtojai... Jus gali užpulti ir nukryžiuoti, palaidoti arba geruoju teks atiduoti artefaktus. @DĖMĖSIO. Bet koks agresyvus fizinis kontaktas yra draudžiamas ir dalyviai pašalinami iš žaidimo. @Žaidimo teritorijoje galima judėti tik pėsčiomis. ***** REGISTRACIJA BUS PATVIRTINTA TIK ATLIKUS PAVEDIMĄ. Jei renginys neįvyktų, ne dėl dalyvių kaltės, pinigai bus grąžinti. Kaina nuo 11 eurų asmeniui sumokant iš anksto, vėliau kaina kils nuo spalio 23d. Dalyvauti gali tik pilnamečiai.

Rekvizitai: Gavėjas: Tadas Ikanevičius

Rekvizitai: Sąsk. nr.:SEB LT67 7044 0600 0800 3526

Rekvizitai: Kaina: 11 eurų už asmenį (nuo spalio 23d. 12 eurų, nuo 28d. 14 eurų)

Mok.paskirtis: Mokėjimo paskirtyje nurodykite už kuriuos dalyvius sumokate (vardas pavardė) arba nurodykite savo komandos pavadinimą ir dalyvių skaičių (pvz. Hunteriai5).

Klausimai: Atlikę pavedimą informuokite mus, taip pat jei turite klausimų - susisiekite. 867436772, info@mazebrain.lt

Slėpynės

Slėpynės

Aprašymas: Laikinai nepasiekiama

Tinkamumas: Laikinai nepasiekiama

Trukmė: Laikinai nepasiekiama

Mazebrain dėžutė

Mazebrain dėžutė

Aprašymas Mazebrain dėžutė tyliai slepiasi viename iš Kauno požemių laukdama nuotykių ieškotojo. Surask ją ir pasidaryk prie jos selfį su raktu atrakinta dėžute (Taip gali laimėti picą dovanų, jei atsiųsi foto mums paštu) palik ten dovanų kanors keisto ar smagaus kitam nuotykių ieškotojui.

Kaina Nemokamai arba kiekviena užuomena kur yra dėžutė 5 eurai. Dėl užuomenos susisiek telefonu 867436772 ar parašyk mums FB mazebrain